FINANCOVANIE

 Nákup nového vozidla je dôležitým rozhodnutím každého jedného zákazníka. Starosti nechajte na nás, my sa postaráme o financovanie a poistenie a vy si len vychutnajte Vaše nové auto.

  


Zabezpečíme kompletný servis - od konzultácie, prípravy podkladov, po zabezpečenie financovania a služby exkluzívneho poistenia. Zároveň môžete  využiť jedinečné ponuky poradenstva. Financovanie sa vzťahuje tak na novú techniku ako aj na staršiu.

Pomôžeme Vám nájsť také finančné riešenie, ktoré bude priamo odpovedať Vašim potrebám alebo potrebám Vášho podnikania. Našim cieľom je čo najviac uľahčiť financovanie Vašej investície. Afinance je na Vašej strane, ponúkame Vám jednoduché riešenie, ktoré plne pokryje Vaše požiadavky..

Náš tím Vám poradí, poskytne dostatok informácií a pomôže získat finančné prostriedky na realizáciu Vášho podnikateľského zámeru.

INVESTIČNÝ ÚVER
FINANČNÝ LEASING
OPERATIVNY LEASING


Partneri v oblasti financií sú renomované inštitúcie na slovenskom finančnom trhu. Spolupracujeme s niekoľkými bankovými inštitúciami i leasingovými spoločnosťami. V prípade záujmu Vám vypracujeme bezplatnú ponuku na financovanie úverom, finančným alebo operatívnym leasingom. Nezaujímajú nás len ekonomické výsledky našich zákazníkov, ale hlavne skutočné hospodárstvo.

 

Podmienky financovania: 
  • nastavenie splátok podľa cash flow (sezónne i pravidelné splátky)
  • využitie existujúceho účtu, bez nutnosti zriadenia nového
  • rýchly proces vybavenia, úspora dní až týždňov
  • bez poplatkov
  • podpis úveru/leasingu u Vás doma, bez návštevy banky

Jeep Iveco Fiat