Iveco Daily MY2022

31. 07. 2021


Iveco vyzbrojilo motory novými oceľovými piestami s vylepšenou termo a mechanickou odolnosťou. V kombinácii so zvýšením tlaku vo vstrekovacom systéme common rail, ktoré zvyšuje účinnosť spaľovania, bola tak dosiahnutá úspora paliva až 6%.

V ponuke je 2.3 litrový motor s výkonom od 116 do 156k alebo 3 litrový motor s výkonom až max. 207k. Tento motor je tiež dostupný vo verzii na stlačený zemný plyn.

Nová manuálna prevodovka New Transmission shifter poskytuje zníženie námahy pri radení až o 50%, pričom má dlhšiu životnosť a nevyžaduje výmenu oleja.

Inteligentné odpruženie AIR PRO poskytuje o 25% menej vibrácií počas jazdy a prispôsobuje sa terénu. Jazda je vďaka tomu jednoznačne hladšia a bezpečnejšia nielen pre posádku, ale aj pre prepravovaný tovar. Tento systém máte pod kontrolou cez otočný ovládač a dotyk prsta. Tu jazdný komfort však nekončí. Daily MY2022 dostala ako prvé vozidlo z kategórie ľahkých úžitkových vozidiel dokonale prepracované sedadlá z pamäťovej peny. K tomu predĺžený sedák a opierky zabezpečujú dokonalý komfort pre časté výstupy a nástupy posádky počas dlhých pracovných dní.

Vďaka technologickým vymoženostiam Iveco Driver Pal a MyIveco Skill môžete hlasom komunikovať s vozidlom a spravovať aj všetky podporované funkcie a pritom nechať ruky na volante a sústrediť sa plne na jazdu.

Iveco Daily MY2022 predstavuje efektívne a pohodlné riešenie pre prepravu materiálu. Zároveň optimalizuje náklady na samotné vlastníctvo vozidla a zabezpečuje maximálny komfort jazdy.

Neváhaj a zisti viac u nášho skúseného predajcu. V prípade potreby ti pomôžeme aj s financovaním.

Kontaktovať predajcu Iveco    Mám záujem o vozidlo