Iveco Daily MY2022

31. 07. 2021


Iveco prichádza na trh s vylepšenou stálicou modelového radu Iveco Daily. Hneď na prvý pohľad vidieť, že zmeny sa dotkli exteriéru. Pri detailnejšom skúmaní sa môžeme presvedčiť, že nová Daily ponúka pod zmodernizovanou maskou oveľa viac.

Iveco vyzbrojilo motory novými oceľovými piestami s vylepšenou termo a mechanickou odolnosťou. V kombinácii so zvýšením tlaku vo vstrekovacom systéme common rail, ktoré zvyšuje účinnosť spaľovania, bola tak dosiahnutá úspora paliva až 6%.

V ponuke je 2.3 litrový motor s výkonom od 116 do 156k alebo 3 litrový motor s výkonom až max. 207k. Tento motor je tiež dostupný vo verzii na stlačený zemný plyn.

Nová manuálna prevodovka New Transmission shifter poskytuje zníženie námahy pri radení až o 50%, pričom má dlhšiu životnosť a nevyžaduje výmenu oleja.

Inteligentné odpruženie AIR PRO poskytuje o 25% menej vibrácií počas jazdy a prispôsobuje sa terénu. Jazda je vďaka tomu jednoznačne hladšia a bezpečnejšia nielen pre posádku, ale aj pre prepravovaný tovar. Tento systém máte pod kontrolou cez otočný ovládač a dotyk prsta. Tu jazdný komfort však nekončí. Daily MY2022 dostala ako prvé vozidlo z kategórie ľahkých úžitkových vozidiel dokonale prepracované sedadlá z pamäťovej peny. K tomu predĺžený sedák a opierky zabezpečujú dokonalý komfort pre časté výstupy a nástupy posádky počas dlhých pracovných dní.

Vďaka technologickým vymoženostiam Iveco Driver Pal a MyIveco Skill môžete hlasom komunikovať s vozidlom a spravovať aj všetky podporované funkcie a pritom nechať ruky na volante a sústrediť sa plne na jazdu.

Iveco Daily MY2022 predstavuje efektívne a pohodlné riešenie pre prepravu materiálu. Zároveň optimalizuje náklady na samotné vlastníctvo vozidla a zabezpečuje maximálny komfort jazdy.

Neváhaj a zisti viac u nášho skúseného predajcu. V prípade potreby ti pomôžeme aj s financovaním.

Kontaktovať predajcu Iveco    Mám záujem o vozidlo