IVECO na Intermat Paris 2018

30. 04. 2018


IVECO predstavilo nové vozidlá pre odvetvia výstavby cestných komunikácií, mestských stavieb, recyklácie a ťažby.

Pred niekoľkými dňami uzavrela svoje brány výstava Intermat Paris 2018 zameraná na výstavbu a infraštruktúru, ktorá sa koná už niekoľko rokov vo Francúzsku. IVECO tu predstavilo nové vozidlá pre odvetvia výstavby cestných komunikácií, mestských stavieb, recyklácie a ťažby. Značka dynamicky reaguje na požiadavku ťažkých nákladných vozidiel na plyn.

V oblasti stavebnej logistiky a poskytovaní služieb v mestách dalo IVECO do pozornosti Stralis X-WAY s pohonom na zemný plyn. Predstavuje ideál pri súčasnej požiadavke na znižovanie emisií a zároveň spĺňa požiadavku na terénnu mobilitu.

V rámci sekcie recyklácie predstavilo IVECO vozidlo Stralis X-WAY Hook Lifter, ktoré má skvelé manévrovacie schopnosti, kompaktné rozmery, vysokú svetlú výšku, ideálnu trakciu a vysoké užitočné zaťaženie.

V sektore ľahkých vozidiel s alternatívynymi technológiami pohonu cielených hlavne na mestský sektor bolo odprezentované už ocenené vozidlo Daily Blue Power s pohonom na zemný plyn a vozidlo Stralis X-WAY Natural Power.

Ťažobný priemysel reprezentovali vozidlá Astra HD9 8x6 Euro VI a Trakker, obe v konfigurácii vyklápač.

Na výstave bola vystavená tiež novinka s plne automatickou prevodovkou HD9 86.50 Euro VI. Spája terénne korene produktového radu IVECO Astra s výkonnosťou, ktorá je porovnateľná s užitočným zaťažením vyklápačov určených pre ťažobný a banícky priemysel.

IVECO pružne reaguje na požiadavky a legislatívne zmeny a tak ponúka konkurenčnú výhodu v podobe vozidiel s pohonom na zemný plyn v čase požiadaviek a prísných predpisov na reguláciu emisií.

Podrobné informácie k predstaveným modelom na veľtrhu Intermat Paris 2018 si môžete prečítať v oficiálnej tlačovej správe TU.