Fiat Professional

Vždy, keď potrebujete pre svoju prácu profesionála, ktorý Vás v tom nenechá, je tu produktová rada Fiat Professional. Moderný dizajn a pohodlný interiér. 
Ponúkame Vám úžitkové automobily Fiat Professional, ktoré sú skvelými pomocníkmi vždy, keď potrebujete. Rada Fiat Professional predstavuje segmet automobilov, ktoré sú vysoko spoľahlivými partnermi s výkonnými motormi a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Navyše majú moderný dizajn a príjemný interiér.
Dodávky radu Fiat Professional oceníte nielen pre prevoz robotníkov, tovaru a náradia, ale aj spoľahlivého partnera rodiny, ktorá má rada priestor, bezpečnosť a komfort. Praktické pracovné i rodinné auto má pritom priaznivú cenu, históriu a kvalitu.
Servisná starostlivosť
Užívateľom techniky ponúkame servisné služby na velmi vysokej úrovni. To v sebe zahŕňa nielen dokonale vyškolený tím servisných pracovníkov, ale i servisné priestory zodpovedajúce svetovým štandardom. 
Zabezpečenie náhradných dielov
Dôležitým faktorom pre správne fungovanie Vášho vozidla sú originálne náhradné diely. U nás máte istotu širokého výberu a rýchleho dodania. 
Asistenčná služba 24/7
V prípade poruch sme Vám kedykoľvek k dispozícii. Stačí zavolať a my sa o všetko postaráme na našej nonstop asistenčnej linke. 
Riešenie nadstavieb
Sme schopní Vám zaistiť komplexné riešenie nadstavieb. Povedzte nám Vaše požiadavky a ostatné nechajte na nás.