Fiat Professional

Vždy, keď potrebujete pre svoju prácu profesionála, ktorý Vás v tom nenechá, je tu produktová rada Fiat Professional. Moderný dizajn a pohodlný interiér. 
Ponúkame Vám úžitkové automobily Fiat Professional, ktoré sú skvelými pomocníkmi vždy, keď potrebujete.
Rada Fiat Professional predstavuje segmet automobilov, ktoré sú vysoko spoľahlivými partnermivýkonnými motorminízkymi prevádzkovými nákladmi. Navyše majú moderný dizajnpríjemný interiér.
 
Dodávky radu Fiat Professional oceníte nielen pre prevoz robotníkov, tovaru a náradia, ale aj spoľahlivého partnera rodiny, ktorá má rada priestor, bezpečnosť a komfort. Praktické pracovné i rodinné auto má pritom priaznivú cenu, históriu a kvalitu.

Kontaktujte nás
Servisná starostlivosť
Užívateľom techniky ponúkame servisné služby na velmi vysokej úrovni. To v sebe zahŕňa nielen dokonale vyškolený tím servisných pracovníkov, ale i servisné priestory zodpovedajúce svetovým štandardom. 
Zabezpečenie náhradných dielov
Dôležitým faktorom pre správne fungovanie Vášho vozidla sú originálne náhradné diely. U nás máte istotu širokého výberu a rýchleho dodania. 
Asistenčná služba 24/7
V prípade poruch sme Vám kedykoľvek k dispozícii. Stačí zavolať a my sa o všetko postaráme na našej nonstop asistenčnej linke. 
Riešenie nadstavieb
Sme schopní Vám zaistiť komplexné riešenie nadstavieb. Povedzte nám Vaše požiadavky a ostatné nechajte na nás.  
Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Poradenství při výběru_Fiat

Pokud ještě nejste pořádně rozhodnutí, jaké auto, motirizaci nebo doplňovké vybavení si vybrat, rádi s vámi projdeme veškeré alternativy a poradíme.

Kontakt