AGROTEC podporuje mladých. Takto vyzeral AGROTEC Group Cup U11

09. 01. 2024


Séria mládežníckých turnajov Oblastného futbalového zväzu v Nitre odštartovala počas trojkráľového víkendu prvým turnajom prípraviek U11 pod názvom AGROTEC Group Cup U11. Do súťaže sa prihlásilo dohromady 29 družtiev. Nad podujatím v Mestkej športovej hale na Klokočine v Nitre prebrala záštitu spoločnosť AGROTEC Group. 

Turnaj prebiehal počas dvoch dní. V sobotňajšej kvalifikácii súťažilo 23 družstiev, z ktorých sa desiati najlepší prebojovali do hlavného nedeľňajšieho turnaja. V ňom už malo istú miestenku 6 tabuľkovo najlepších družstiev. 

Po napínavom súboji sa víťazom turnaja stali hráči z družstva Nitra - Chrenová, na druhom mieste skončili Janíkovce a bronzovú priečku obsadili hráči Cabaj-Čápora. Medailovým pozíciam o vlások unikli Kolíňany, ktoré sa umiestnili na štvrtom mieste. 

Generálnym partnerom turnajom bola spoločnosť AGROTEC Group. ,,AGROTEC Group sa dlhodobo snaží podporovať mladých ľudí v rôznych oblastiach. Okrem iného spolupracujeme s viacerými strednými a vysokými školami v regióne, aby sme sa im takýmto spôsobom ešte viac priblížili. Je pre nás veľmi dôležité rozvíjať talent mladých ľudí, a preto sme sa rozhodli podporiť aj túto akciu. Turnaja sa zúčastnilo viac než 400 hráčov, takže vidno, že záujem o šport u detí je naozaj obrovský, z čoho sa úprimne veľmi tešíme a dúfam, že to tak bude aj naďalej," uviedol Peter Žáčik, vedúci servisu AGROTEC Slovensko s.r.o.