Jeep - ovládni každý terén

Jeep ma dostal

Už ako malý chlapec som chcel mať ten ozajstný a pravý Jeep. Splnilo sa mi viac. Nevlastním síce ani jeden Jeep, ale ako predajca si užívam každodenné predvádzacie jazdy so zákazníkmi a nielen na jednom modeli.

Bc. Ervín Višňovský
predajca vozidiel JEEP, AGROTEC Slovensko s.r.o.
 
Jeep Renegade Kompaktné SUV s najširším spektrom možností. Spája tradičné a nové dizajnové prvky. Svojimi rozmermi je ideálny do mesta, avšak sa vyznačuje aj vynikajúcimi schopnosti do terénu. Ponúka 9 stupňovú automatickú prevodovku, dva systémy pohonu a množstvo bezpečnostných prvkov. Je dostupný v 4 verziách výbavy Sport, Longitude, Limited a Trailhawk
Jeep Compass Tradícia sa stretáva s inováciou v All-New Jeep® Compass, čím obnovuje najznámejšiu vlastnosť, ktorá robí dizajn značky Jeep® tak legendárny. Sledujte jeho elegantný a aerodynamický profil, ktorý sa zameriava na každý detail, od zaobleného chrómového DLO až po mriežku chladiča so sedmi otvormi a nechajte vykresliť krásu s hypnotickým dizajnom LED svetlometov.
Jeep Cherokee Prvotriedne jazdné vlastnosti, spotreba paliva, legendárne schopnosti v teréne a rad exkluzívnych technológií. Bol stvorený, pre tých, ktorý vyžadujú príťažlivý vzhľad aj schopnosti. Svojimi rozmermi, dômyselnými technológiami a schopnosťami rozvíja legendárnu DNA značky Jeep®
Jeep Grand Cherokee Jeep® Grand Cherokee má všetky schopnosti a štýl, ktoré robia značku Jeep®jedinečnou. Stanovuje nové meradlá výkonu, štýlu a pozornosti k detailu.
Jeep Wrangler Jeep Wrangler má všetko - je len na vás, či si vyberiete hard top, plátenú strechu alebo sa zaobídete bez nej. S modulárnym hard topom Freedom Top® môžete kombinovať rôzne farby, alebo zladiť hard top s farbou karosérie. Zvoliť si môžete tiež plátenú strechu Sunrider®, ktorá je jednoduchá na ovládanie a uskladnenie.