1993
Vznik spoločnosti BMC spol. s r.o. so sídlom na Štúrovej ulici v Nitre.
1994
Zmena sídla spoločnosti na ul. Fraňa Mojtu 1, Nitra.
1997
Presťahovanie sídla spoločnosti na Zlatomoraveckú cestu v Nitre a zahájenie výstavby showroomov IVECO a SUZUKI.           
2007
Začiatok výstavby druhej administratívno-servisnej budovy v areály BMC.
2011
Spoločnosť BMC spol. s r.o. kúpila skupina AGROTEC a.s. Rozšírenie portfólia o značku FIAT PROFESSIONAL.
2014
Začiatok predaja a servisu značky JEEP.
2016
Zmena obchodného mena spoločnosti na AGROTEC Slovensko s.r.o. (od 1.5.2016).
2017
Prerábka showroomu JEEP.
2017
Celý tím AGROTEC Group dosiahol počet zamestnancov 943.  
 
Sme autorizovaným predajcom vozidiel značky IVECO, FIAT PROFESIONAL,osobných automobilov JEEP a poľnohospodárskej techniky New Holland.

Začiatok nášho podnikania siaha do roku 1993, kedy vznikla spoločnosť BMC, ako autorizovaný predajca vozidiel IVECO. Od januára 2011 je vlastníkom spoločnosť AGROTEC Hustopeče, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú a Slovenskú republiku. Predajom spoločnosti sa firma stala súčasťou silnej skupiny a upevnila svoje postavenia na trhu. AGROTEC Group  pôsobí v 3 krajinách a zamestnáva okolo 900 zamestnancov, zastupuje 24 značiek a pôsobí v 4 rôznych odvetviach. Skupina AGROTEC združuje spoločnosti AGROTEC a.s., AGRI CS a.s., AGROTEC servis s.r.o., AGROTEC Slovensko s.r.o., AGRI CS Slovakia s.r.o., AGROTEC Magyarország Kft. a AGRI CS Magyarország Kft.

Filozofiou skupiny AGROTEC a v nej združených subjektov, je poskytovanie komplexných služieb tak, aby sa zákazník mohol plne sústrediť na svoje podnikanie a bol v ňom úspešný. Spolupráca s nami musí zákazníkom prinášať konkurenčné výhody. Preto neustále pracujeme na tom, aby sme čo najlepšie pomáhali s výberom, financovaním a spoľahlivým prevádzkovaním akejkoľvek techniky, ktorú ponúkame.

Od svojho vzniku spoločnosť stabilne rastie. Veľa rokov podnikania v silne konkurenčnom prostredí a certifikácia systémom riadenia kvality ISO 9001 a ISO 14001 dokazujú, že svoju prácu robíme dobre.

Dokumenty ke stažení:


mapa_agrotec.jpg