New Holland Traktory

Ak už vyberáte traktor každý rok alebo raz za 15 rokov, je výber správného stroja náročná záležitosť, na ktorú je potrebný pohľad z rôznych perspektív. New Holland má v ponuke širokú škálu poľnohospodárskych traktorov s výkonom od 25 až do 435 koní.

Pri výbere traktora odporúčame konzultáciu s našimi špecialistami, ktorí zvolia ten najvhodnejší stroj práve pre Vaše použitie.

Ponuka traktorov New Holland

New Holland Servis

AGROTEC Slovensko a autorizovaní dealeri poskytujú pre dodanú techniku mnoho ďalších služieb. Po uvedení stroja do prevádzky vám stroj odborne odovzdajú a zaškolia obsluhu pre sofistikované stroje. Pre takto dodanú techniku ďalej zabezpečia dodávky spotrebného materiálu a opotrebiteľných náhradných dielov. Servisných technkov zaškolia tak, aby boli pripravení profesionálne sa o techniku postarať. V prípade mimoriadnej udalosti na stroji zabezpečia expresné dodávky náhradných dielov, technickú podporu servisným technikom a komunikáciu s výrobcom. Dôležitou súčasťou starostlivosti o strojový park je taktiež obmedzenie morálneho zastarávania strojov. Servisní technici vám radi zaktualizujú software vo vašich strojoch na najnovšie verzie a sprístupnia vám tak niektoré nové funkcie. Obchodní zástupcovia vám ďalej radi poradia, ktoré príslušenstvo je pre daný stroj vhodné, aby tak držal krok s najlepšou technickou úrovňou na trhu.


AGROTEC Slovensko pôsobí na slovenskom trhu nielen ako importér značky New Holland, ale tiež ako regionálny autorizovaný predajca techniky New Holland, Amazone, Pichon, Tehnos, SIP, SUMO, Kongskilde, Strautmann, Vitibot, ZDT, Provitis, Dondi a mnohých ďalších.

Regionálny predaj zabezpečuje v rámci celého Slovenska a to v 8-mich strediskách v Leopoldove, Veľkom Šariši, Rimavskej Sobote, Šávoli, Michalovciach, Hurbanove, Liptovskom Mikuláši a Kvetoslavove. Na všetkých strediskách nájdete predaj a servis poľnohospodárskej a stavebnej techniky, techniky pre vinárstvo, závesnej techniky, ale aj komunálnej techniky. 

Technika New Holland

Ostatná poľnohospodárska a stavebná technika New Holland