Autosalón prilákal do Nitry viac ako 45 000 návštevníkov

10. 10. 2023


Brány nitrianskeho národného výstaviska Agrokomplex sa posledný septembrový víkend otvorili pre všetkých milovníkov osobných, úžitkových a nákladných automobilov, autopríslušenstva, servisnej, manipulačnej i garážovej techniky. Od štvrtka do nedele predstavilo viac ako 250 vystavovateľov z 13 krajín sveta návštevníkom spolu 31 značiek. Na vonkajšej výstavnej ploche nechýbal ani AGROTEC.

Najväčšiu pozornosť nitrianskeho Autosalónu v rámci stánku AGROTEC pútali osobné vozidlá značky Jeep. Záujem si zaslúžil najmä prvý plne elektrický Jeep Avenger v krásnom žltom prevedení, ktorý vďaka titulu Európske auto roka 2023 neunikol ani oku novinárov. Popularitu si však získali aj modely benzínovým pohonom a obľúbený Jeep Compass v hybridnej, ale aj v benzínovej verzii. Značku Jeep doplnil plug-in hybrid Wrangler Rubicon, z ktorého boli návštevníci nadšení. 

Úžitkové a nákladné vozidlá zastupovali v rámci spoločnosti AGROTEC značky Fiat Professional a IVECO. Pre návštevníkov bolo pripravené obľúbené Ducato v plachtovej verzii, ale aj vo verzii dodávky. Úžitkové vozidlá doplnila stálica Iveco Daily, ťažkú radu zase zastúpili modely Iveco S-Way a Iveco T-Way

Súčasťou podujatia bol aj bohatý sprievodný program, kde si na svoje prišli malí aj veľkí účastníci. Ďakujeme všetkým návštevníkom za prejavený záujem a tešíme sa na vás opäť o rok!