Jarné servisné akcie na vozidlá JEEP a FIAT Professional

03. 05. 2024


Pripravte si svoje vozidlo značky JEEP alebo FIAT Professional na leto práve u nás. Ponúkame vám naše kvalitné služby teraz za výhodné ceny.

OBJEDNAJTE SA DO SERVISU ONLINE
 
  • JARNÁ KONTROLA LEN ZA 20 € + DARČEK
Vydajte sa na jarné cesty s radosťou a pocitom bezpečia. Využite 20-bodovú servisnú kontrolu vozidiel JEEP a FIAT Professional teraz len za 20 €.* Naši profesionáli skontrolujú 20 najdôležitejších kontrolných bodov na vašom vozidle. Ku kontrole dostanete protokol a na potrebné opravy vám vypracujeme cenovú ponuku. A navyše teraz vám ku kontrole pribalíme SADU KVALITNEJ AUTOKOZMETIKY AREXONS ako darček.

*Akciová cena je uvedená s DPH. V balíčku autokozmetiky nájdete čistič prístrojovej dosky v rozprašovači, sadu utierok na čistenie skiel a vôňu do auta. 
Akcia platí na všetky vozidlá značky JEEP a FIAT Professional od 1.4.2024 do 31.5.2024

FAI-AS-jarna-kontrola-2024-LCD-ceny-v12-11.jpeg
 
  • DEZINFEKCIA KLIMATIZÁCIE
Aby ste sa za volantom cítili vždy sviežo, máme teraz pre vás pripravenú skvelú akciu. Dajte si u nás klimatizáciu v aute dôkladne vydezinfikovať len za 30 €*. V našom autorizovanom servise zbavíme klimatizáciu vo vašom aute všetkých nečistôt a dôkladne ju vydezinfikujeme.

*Akciová cena je uvedená s DPH. V cene je zahrnutá dezinfekcia klimatizácie pomocou spreja (materiál + práca). Aby bolo vaše auto v bezchybnej kondícii, odporúčame vám zároveň vymeniť peľový filter. Naši zamestnanci sú pripravení vám vo všetkom poradiť.
Akcia platí na všetky vozidlá značky JEEP a FIAT Professional od 15.4.2024 do 31.5.2024

MULTIBRAND-AS-Klimatizacia-2024-LCD-v2-6.jpeg


OBJEDNAJTE SA DO SERVISU ONLINE

Milan Mentel Prijímací technik Jeep a Fiat Professional
Zobraziť telefón
+421 910 339 578