Pozývame Vás na Autosalón do Nitry

18. 09. 2023


Už v termíne od 28.9. do 1.10.2023 sa na národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre uskutoční v poradí 28. ročník podujatia Autosalón Autoshow 2023 a my na ňom nesmieme chýbať. Čo sme si pre Vás tento rok pripravili? 
 
Autosalon_titulka-(1).jpg

Tento rok Vám okrem už zabehnutých modelov predstavíme aj exkluzívnu novinku od značky Jeep, ktorou je nový Jeep Avenger
  • Jeep Avenger - prvý plne elektrický Jeep: 100% elektrický pohon, zábavný, funkčný, šetrnejší k životnému prostrediu a vyčnievajúci z radu. Vybavený je kompletnou škálou asistenčných systémov, exkluzívnymi 18" diskami z ľahkej zliatiny s dvojfarebným lakovaním či bezdotykovým otváraním dverí batožinového priestoru. V elektrickej verzii získal Avenger  titul Európske auto roka 2023.
  • Jeep Avenger - benzínový: Nový Jeep Avenger predstavuje okrem 100% elektrickej varianty už aj model v benzínovej verzii. Efektívny a agilný motor 1.2 TURBO s výkonom 100 k v kombinácii so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou sa vyznačuje nízkou spotrebou. Vo výbave nechýbajú 360° parkovacie senzory s parkovacou kamerou, navigačný systém, JBL audio, adaptívny tempomat a mnoho iného.

jeep_avenger_exterior_1450x740.png

Na výstavnej ploche máme pre Vás pripravené aj obľúbené stálice v podobe úžitkových vozidiel Fiat Ducato či Iveco Daily, ale aj nákladné vozidlá Iveco Eurocargo, Iveco T-Way či Iveco S-Way. Značku Jeep doplní model Jeep Compass. 
 
Dizajn-bez-nazvu-(1).png
ducato-mca-exterior-gallery-8-desktop-996x634.jpg

Súčasťou podujatia je aj bohatý sprievodný program. Naše vozidlá nájdete na vonkajšej ploche E, priamo za vstupom do areálu

Poznačte si do kalendára termín 28.9. – 1.10.2023. Vidíme sa na Autosalóne, tešíme sa na Vás!

Viac informácií o podujatí