Predstavujeme novinku z rodiny Compass - Trailhawk


Najmladší člen rodiny Compass je štýlovým spoločníkom na cestách. Kombinácia pohonu všetkých štyroch kolies a úsporného pohonu je dôvodom, prečo je nový Jeep Compass Trailhawk veľmi zdatným kompaktným športovým úžitkovým SUV súčasnosti. 
Exteriér vozidla je dôkladne premyslený. Ako je to už pri značke Jeep zvykom, dôraz je kladený na detaily, ktoré si môžeme všimnúť už na prvý pohľad. Našim najobľúbenejším je malé logo Trailhawk v zadnej časti vozidla. Dôležitou súčasťou jeho atraktívnej postavy je aerodynamický tvar, ktorý má na svedomí jemnú jazdu aj pri vyššej rýchlosti.
Kvalitný interiér pozostáva z prvotriedneho materiálu, ktorý vás v spojení s najmodernejšími technológiami pohodlne usadí do sedadla a vy sa necháte s radosťou viezť. Samozrejmosťou je automatická prevodovka , multifunkčný volant a tiež možnosť pripojiť váš smartfón. Táto skvelá funkcia vám dovoľuje zostať v kontakte so svojimi blízkymi alebo prehrávať obľúbenú hudbu. V bezpečí vás udrží aj šesť airbagov v štandardnej výbave a viacero pokročilých funkcií aktívej a pasívnej bezpečnosti. Pohodlnú jazdu má na svedomí systém kontroly, ktorý elektronicky ladí a optimalizuje až dvanásť systémov.
Nový Jeep Compass Trailhawk už nie je len komfortné mestské SUV ale aj partner do každého terénu, na ktorého sa môžete spoľahnúť a zostať pri tom elegantný.