Priprav svoje Iveco na zimu

18. 10. 2020


Už rozmýšľate, kde máte zimnú bundu a či to Vaše zimné topánky vydržia ešte túto zimu? A čo Vaše Iveco? Zima môže prísť nečakane, tak na ňu pripravte aj svoje auto. Je to obdobie ťažšie nielen pre vodičov, ale aj pre samotné autá.

Následky zimy na aute úzko súvisia so spôsobom vedenia jazdy. Majte na pamäti, že motoru neprospieva voľnobeh. Zahrievame ho jazdou na nižších otáčkach. V zime si dodržiavame väčší odstup od ostatných vozidiel, brzdíme a rovnako zrýchľujeme plynulo. Motor sa majiteľovi odvďačí dlhšou životnosťou a vyššou mierou spoľahlivosti.

Príprava na zimu nekončí výmenou pneumatík. Kvalitné a neopotrebované pneumatiky sú základ. Auto pozostáva z ďalších komponentov, ktoré si vyžadujú pred zimou extra pozornosť. Akumulátor sa v zime namáha viac ako inokedy. Preto je v tomto období náchylnejší na to, aby Vás zradil. Nenechajte sa tiež prekvapiť zamrznutou vodou do ostrekovačov. Brzdy sú dôležité v každom období, tie je vhodné kontrolovať pred každou sezónou. Tieto a ďalšie časti auta je potrebné dôsledne skontrolovať ešte pred sezónou.

Tento rok sme pre Vás pripravili výhodný servisný balík, ktorý Vám zabezpečí komplexnú prehliadku Vášho automobilu Iveco pred zimným obdobím. Nikto snáď netúži mať dodatočné náklady na opravu porúch, ktorým bolo možné predísť jedinou návštevou servisu. Príďte do nášho autorizovaného servisu Iveco a doprajte svojmu autu jesenný wellnes.

Obsah servisného balíka "Iveco Zima"

Ukončenie akcie 31.1.2021

Objednať sa do servisu