Program Iveco Servis 5+

25. 05. 2021


Aj staršie automobily si zaslúžia kvalitnú údržbu. U nás máte zaručené, že všetky servisné úkony sú v súlade s odporúčaním výrobcu. Naši technici sú pravidelne a systematicky školení, aby Vášmu Ivecu poskytli starostlivosť, ktorá mu prináleží.

IVECO_logo_servis_5.jpg

Pre vozidlá staršie ako 5 rokov teraz poskytujeme zľavu až 15% na prácu servisného technika a až 20% zľavu na náhradné diely. 
Príďte k nám a presvedčte sa, že Vy aj Vaše auto odídete na 100% spokojní.

Najčastejšie otázky 

1. Spadá moje Iveco do tohto programu?
Do tohto programu sú zaradené všetky vozidlá, ktorých vek je 5 a viac rokov. Presnejšie, vozidlá s dátumom prvej registrácie najneskôr  do 31.5.2016. Čiže vozidlo s prvou registráciou k 1.6.2016 už nemôže túto akciu využiť.

2. Na aké diely sa vzťahuje zľava 20%?
Zľava 20% sa vzťahuje na náhradné diely použité pri servisnom úkone. Medzi tieto diely patria náhradné diely z radu Originál – originálne diely a Reman – renovované diely. Náš kvalifikovaný servisný technik Vám poradí a ochotne vysvetlí, ktorú radu použiť podľa potrieb konkrétneho vozidla.

3. Dokedy je možné sa zapojiť do tohto programu?
Program je v platnosti do 31.12.2021

4. Ako sa do servisu objednám?
Do servisu Iveco je možné sa objednať priamo cez online formulár, kde je potrebné do poznámky zadať, že chcete využiť program Iveco Servis 5+

Objednať sa do servisu online

Prípadne telefonicky, u niektorého z našich prijímacích technikov Iveco. Nezabudnite technikovi povedať, že máte záujem o program Iveco Servis 5+

Objednať sa telefonicky